10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-tunggal-komponen 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optik-transc rangkaian

10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-tunggal-komponen 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optik-transc rangkaian

Penerangan produk SFP-1080-Cxx adalah CWDM yang 10G SFP + optik modul. Ia boleh didapati untuk semua 8 "utama" CWDM saluran 1471nm untuk 1611nm gelombang

Function

Penerangan produk

SFP-1080-Cxx adalah CWDM yang 10G SFP + optik modul. Ia boleh didapati untuk semua 8 andquot; mainandquot; CWDM saluran 1471nm untuk 1611nm gelombang.
Penghantar-terima yang menyokong semua 10G undian kelajuan untuk rangkaian Ethernet, SONET, SDH atau saluran gentian.
SFP-1080-Cxx adalah Ketua Bahagian nombor, xx yang mewakili gabungan dua digit yang menentukan wavelegth yang digunakan.
Sebagai contoh, SFP-1080-C47 adalah sebuah CWDM SFP + penghantar-terima menjalankan panjang gelombang yang berkuat 1471nm.
Terdapat juga disediakan CWDM transceivers 10G bagi beberapa saluran CWDM 1270 kepada 1470nm. Tetapi modul ini adalah terhad dan hanya terdapat
dengan arahan khas. Pleasecontact usand bertanya mengenai model tersebut.
Diuji dan didapati serasi pada pelbagai 10G Ethernet beralih dari Cisco, Juniper, Force10, pinggir bukan teras dan pengeluar lain.
SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km penghantar-terima spesifikasi
Faktor bentukSFP
Kelajuan9,95 kepada 10.3 Gb/s
Penyambung optikDwi PL
Jarak operasi80 km
Kuasa3.3V tunggal
PematuhanMSA SFF-8431, Rosh
Mod operasiSaluran CWDM ITU
Jenis gentianSatu mod 9/125um
Panjang gelombang yang berkuatCWDM ITU grid (1471 ~ 1611nm)
Diagnostik digitalYa (SFF-8472 patuh)

Bahagian panjang gelombang yang berkuat Sopofiber'sCoarse pemultipleks (CWDM) menggunakan teknologi lapisan Selaput nipis dan reka-bentuk proprietari logam fluks ikatan pembungkusan optik mikro. Ia provideslow memasukkan kerugian, pengasingan saluran tinggi, Pas pelbagai band, sensitiviti suhu rendah dan epoksi percuma laluan optik.

Ciri-ciri

• Memasukkan rendah kehilangan

• Pas lebar jalur

• Saluran tinggi pengasingan

• Kestabilan tinggi dan kebolehpercayaan

• Epoksi tanpa atas jalan optik

Aplikasi

• Talian pemantauan

• WDM rangkaian

• Telekomunikasi

• Permohonan selular

• Serat optik penguat

• Capaian kepada rangkaian

Spesifikasi prestasi

Parameter

Spesifikasi

Panjang gelombang yang berkuat saluran (nm)

1260 ~ 1620

Panjang gelombang yang berkuat Pusat ketepatan (nm)

±0.5

Langkau saluran (nm)

20

Saluran Passband (@-0.5dB jalur lebar (nm)

andgt; 13

Pas kehilangan selitan saluran (dB)

≤0.6

Refleksi saluran selitan kerugian (dB)

≤0.4

Riak saluran (dB)

andlt; 0.3

Pengasingan (dB)

Bersebelahan dengan

andgt; 30

Bersebelahan

andgt; 40

Inertion kehilangan sensitiviti suhu (dB/℃)

andlt; 0.005

Panjang gelombang yang berkuat suhu peralihan (nm/℃)

andlt; 0.002

Polarisasi tanggungan kerugian (dB)

andlt; 0.1

Polarisasi mod penyebaran

andlt; 0.1

Saham (dB)

andgt; 50

Kembali Loss(dB)

andgt; 45

Pengendalian kuasa maksimum (mW)

300

Opterating suhu (℃)

-25~+75

Suhu simpanan (℃)

-40~85

Pakej dimensi (mm)

Φ5.5x34 (L38 untuk tiub longgar 900um)

Spesifikasi boleh berubah tanpa notis.

Ke atas spesifikasi adalah untuk peranti tanpa penyambung.

Maklumat pesanan

CWDM

X

XX

X

X

XX

Langkau saluran

Pas saluran

Jenis gentian

Panjang gentian

Penyambung Keluar/Masuk

C = CWDM Grid

04 = 4 saluran

08 = 8 saluran

16 = 16 saluran

Saluran 18 = 18

N = N saluran

1 = gentian terdedah

2 = 900um

tiub longgar

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = tiada

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PL


Description/kawalan
Bahagian panjang gelombang yang berkuat kasar pemultipleks (CWDM) menggunakan teknologi lapisan Selaput nipis dan reka-bentuk proprietari logam fluks ikatan pembungkusan optik mikro. Ia provideslow memasukkan kerugian, pengasingan saluran tinggi, Pas pelbagai band, sensitiviti suhu rendah dan epoksi percuma laluan optik.

Spesifikasi prestasi

Parameter

Spesifikasi

Panjang gelombang yang berkuat saluran (nm)

1260 ~ 1620

Panjang gelombang yang berkuat Pusat ketepatan (nm)

±0.5

Langkau saluran (nm)

20

Saluran Passband (@-0.5dB jalur lebar (nm)

andgt; 13

Pas kehilangan selitan saluran (dB)

≤0.6

Refleksi saluran selitan kerugian (dB)

≤0.4

Riak saluran (dB)

andlt; 0.3

Pengasingan (dB)

Bersebelahan dengan

andgt; 30

Bersebelahan

andgt; 40

Inertion kehilangan sensitiviti suhu (dB/℃)

andlt; 0.005

Panjang gelombang yang berkuat suhu peralihan (nm/℃)

andlt; 0.002

Polarisasi tanggungan kerugian (dB)

andlt; 0.1

Polarisasi mod penyebaran

andlt; 0.1

Saham (dB)

andgt; 50

Kembali kerugian (dB)

andgt; 45

Pengendalian kuasa maksimum (mW)

300

Opterating suhu (℃)

-25~+75

Suhu simpanan (℃)

-40~85

Pakej dimensi (mm)

Φ5.5x34 (L38 untuk tiub longgar 900um)

Spesifikasi boleh berubah tanpa notis.

Ke atas spesifikasi adalah untuk peranti tanpa penyambung.

Maklumat pesanan

CWDM

X

XX

X

X

XX

Langkau saluran

Pas saluran

Jenis gentian

Panjang gentian

Penyambung Keluar/Masuk

C = CWDM Grid

04 = 4 saluran
08 = 8 saluran
16 = 16 saluran
Saluran 18 = 18
N = N saluran

1 = gentian terdedah
2 = 900um longgar tiub

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = tiada
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PL

PDF
1 x 2 CWDM komponen tunggal (3 port)

Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar 10 g, 100 g, 200 g hz 1 x 2-cwdm-tunggal-komponen 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm optik-transc rangkaian berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1 x 2-cwdm-tunggal-komponen 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optik-transc rangkaian pengeluar, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO komunikasi optik Co, Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa industri Langkou Pak Dalang Street, daerah baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO komunikasi optik Co, Ltd
foottop