2DX2B suis had mekanikal optik dan serat optik 2002AND jumpelang berjaya Tukar

2DX2B suis had mekanikal optik dan serat optik 2002AND jumpelang berjaya Tukar

Sopofiber' D2 × 2B mekanikal gentian optik suis menghubungkan saluran optik dengan melencongkan isyarat optik untuk masuk ke dalam gentian output yang terpilih.

Function

Sopofiber' D2 × 2B mekanikal gentian optik suis menghubungkan saluran optik dengan melencongkan isyarat optik untuk masuk ke dalam

serat output yang terpilih. Ini dicapai menggunakan paten sementara menunggu konfigurasi opto-mekanikal dan diaktifkan melalui satu elektrik

isyarat kawalan. Operasi mekanikal menawarkan kebolehpercayaan yang sangat tinggi dan cepat menukar kelajuan serta prestasi bi-arah.

Suis fiberoptic MMS adalah benar menukar penyelesaian untuk aplikasi rangkaian optik.

Ciri-ciri

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

Permohonan

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp; DinLaboratory

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Prestasi

Parameter


TK-D2 × 2B

WavelengthRange

NM

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

NM

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeatability

dB

≤±0.02

PowerSupply

v

3.0or5.0

Seumur hidup

times

≥107

SwitchTime

ms

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Berat badan

g

16

Dimensi

mm

(L) 27.0 × (W) 12.6 × (H) 8.0 (±0.2 mm) customizationisavailable.

Elektrik

Spesifikasi

Voltan

Semasa

Rintangan

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon-mampu

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon-mampu

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

PIN

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 × 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Bebas-mampu

P1-P3P1'-P3'

--

--

--

--

Tutup

Terbuka

Terbuka

Tutup

P1-P4P1'-P4'

P3-P2P3'-P2'

V +

--

--

GND

Terbuka

Tutup

Tutup

Terbuka

OrderingInformation

Mod

Panjang gelombang yang berkuat

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Penyambung

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: lain-lain

3 = 3V

5 = 5V

L = mampu

N = mampu

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = lain-lain

25 = 250um

90 = 900um

X = lain-lain

05 = 0.5 m

10 = 1.0 m

15 = 1.5 m

X = lain-lain

O = tiada

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = PL/PC

8 = PL/APC

X: lain-lain


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar daripada 2dx2b had mekanikal optik suis dan serat optik 2002AND jumpelang berjaya Tukar berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: 2dx2b had mekanikal optik suis dan serat optik 2002AND jumpelang diuruskan pengeluar suis, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO komunikasi optik Co, Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa industri Langkou Pak Dalang Street, daerah baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO komunikasi optik Co, Ltd
foottop