4 cara Digital Audio Out Fiber optik Pon Lead Plc-splitters

4 cara Digital Audio Out Fiber optik Pon Lead Plc-splitters

Splitters PLC (litar Lightwave satah) merupakan satu mod Splitters dengan walaupun split nisbah yang dari fiber satu input kepada berbilang output gentian.

Function

Splitters PLC (litar Lightwave satah) merupakan satu mod Splitters dengan walaupun split nisbah yang dari fiber satu input kepada berbilang output gentian. Tuduhan split yang disediakan adalah: 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16 dan 1 x 32. PLC Splitters adalah availble dengan 900µm tiub longgar singlemode serat dan ditamatkan atau unterminated mengikut keperluan anda. Splitters Unconnectorized PLC dilengkapi dengan tiada penyambung untuk splicing mudah atau connectorization. Splitters Connectorized PLC disediakan dengan penyambung optik Fiber: PL/UPC, PL/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC dan ST/UPC.

Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar 4 cara digital audio keluar gentian optik utama pon plc-splitters berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: 4 cara audio digital keluar gentian optik utama pengeluar plc-splitters pon, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop