850nm/1060nm/980nm/1480nm High-power-polarisasi-tendangbalas Usb optik serta Isolator Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm High-power-polarisasi-tendangbalas Usb optik serta Isolator Ic

Isolator adalah sejenis komponen optik, fungsi asas adalah untuk menyedari isyarat optik pemindahan positif, dan menghalang cahaya belakang

Function

Isolator adalah sejenis komponen optik, fungsi asas untuk menyedari isyarat optik pemindahan positif, dan menghalang cahaya belakang.

Ciri-ciri
• Memasukkan rendah kehilangan
• Pengasingan tinggi
• Kuasa tinggi pengendalian
• Kehilangan pulangan tinggi
Aplikasi
• Serat Laser talian pemantauan
• Instrumentasi
• Gentian penguat
• Makmal Penyelidikan

Spesifikasi prestasi

Parameter

Unit

Nilai-nilai

Panjang gelombang yang berkuat Pusat (λc)

NM

1064 atau Tentukan

Operasi julat panjang gelombang yang berkuat

NM

±10

Typ.Peak pengasingan

dB

32~40

Pengasingan minimum pada 23℃

dB

26

Typ.Peak memasukkan kerugian

dB

0.6

Max. Sisipan kerugian pada 23℃, λc

dB

1.0

Kehilangan pulangan minimum (Port 1/Port 2)

dB

50/50

Max. Polarisasi kerugian bergantung, pada 23℃

dB

0.15

Max. Kuasa optik (CW)

W

1,3,5,10,20 atau Tentukan

Max. Beban tegangan

N

5

Jenis gentian

Hi1060 Fiber atau serat LMA.

Suhu operasi

-5 ke +50

Suhu simpanan

-20 untuk +75

* Permohonan pulse, pls berbincang dengan kami.

* Dimensi sebenar pakej mungkin sedikit berbeza daripada yang ditunjukkan di bawah lukisan, untuk dimensi yang tepat, sila hubungi kami.

Maklumat pesanan

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Panjang gelombang yang berkuat

Jenis pakej

Penyerahan kuasa

Jenis penyambung

Jaket serat

Panjang gentian

1064 = 1064nm
S = istimewa

C1 = jenis C1
C2 = jenis C2

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = tiada
S = istimewa

1 = gentian terdedah
2 = 900um longgar tiub
3 = 2 mm kabel
4 = 3 mm kabel

1 = 1 m
2 = 2 m
S = Tentukan

PDF
Kuasa tinggi polarisasi tendangbalas Isolator

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Ciri-ciri

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Aplikasi

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikasi

PerformanceSpecifications

Wavelength(NM)

1060

1480

Jenis

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Gred

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(NM)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ +75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Panjang gelombang yang berkuat

Gred

PigtailStyle

FiberLength

Pakej

Di / OutConnector

ADALAH = Singlestage

IU = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1.5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = tiada

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/JA

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PL

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Ciri-ciri

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. terangsang

Aplikasi

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentasi

PerformanceSpecifications

Parameter

Spesifikasi

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ +50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

ADALAH

XX

X

X

X

XX


Panjang gelombang yang berkuat

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

Di / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0.25 m

2 = 0.5 m

3 = 1.0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = tiada

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PL

S = istimewa


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar daripada 850nm/1060nm/980nm/1480nm high-power-polarisasi-tendangbalas usb optik gandingan isolator kad pengenalan berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm high-power-polarisasi-tendangbalas usb optik serta pengeluar kad pengenalan isolator, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop