980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM Fiber optik penyambung Mux Demux modul untuk rangkaian perniagaan

980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM Fiber optik penyambung Mux Demux modul untuk rangkaian perniagaan

Keterangan mikro-Optics WDM menggunakan teknologi lapisan Selaput nipis dan reka-bentuk proprietari logam fluks ikatan pembungkusan optik mikro.

Function

Description/kawalan
WDM mikro-optik menggunakan teknologi lapisan Selaput nipis dan reka-bentuk proprietari logam fluks ikatan pembungkusan optik mikro. Ia menyediakan sisipan yang rendah kehilangan, pengasingan saluran tinggi, sensitiviti suhu rendah dan jalan optik bebas epoksi.
Ciri-ciri
• Memasukkan rendah kehilangan
• Kehilangan pulangan yang tinggi
• Pelbagai pelbagai operasi panjang gelombang yang berkuat
• Saluran tinggi pengasingan
• Kestabilan tinggi dan kebolehpercayaan
• Epoksi tanpa atas jalan optik
Aplikasi
• Sistem pemantauan
• WDM rangkaian
• Pemancar dan laser gentian
• Serat optik penguat
• Serat optik instrumen

Spesifikasi prestasi

Parameter

MWDM-54

MWDM-59

Julat panjang gelombang yang berkuat saluran Pas (nm)

1530~1565

1525~1600

Mencerminkan panjang gelombang yang berkuat saluran (nm)

1450~1490

965~1000

Kehilangan penyelitan (dB)

Mencerminkan saluran

≤0.5

≤0.7

Pas saluran

≤0.6

≤0.9

Sisipan kehilangan kepelbagaian

andlt; 0.3

Pengasingan @Add/Drop saluran

Mencerminkan saluran

andgt; 15

andgt; 15

Pas saluran

andgt; 25

andgt; 30

Inertion kehilangan sensitiviti suhu (dB/℃)

andlt; 0.005

Polarisasi tanggungan kerugian (dB)

andlt; 0.1

Polarisasi mod penyebaran (ps)

andlt; 0.1

Saham (dB) (Input untuk menambah, Output untuk drop, tambah untuk menggugurkan

andgt; 50

Kembali kerugian (dB)

andgt; 55

Pengendalian kuasa maksimum (mW)

500

Opterating suhu (℃)

-10~+75

Suhu simpanan (℃)

-40~+85

Jenis gentian

Corning SMF-28e serat

Corning HI 1060 serat pada andamp biasa; Refleksi port, SMF-28e serat di port Pas

Pakej Dimention

Φ5.5x34 (L38 untuk tiub longgar 900um)

Spesifikasi boleh berubah tanpa notis.

Ke atas spesifikasi adalah untuk peranti tanpa penyambung.

Maklumat pesanan

MWDM

X

X

X

XX

Panjang gelombang yang berkuat

Jenis gentian

Panjang gentian

Penyambung Keluar/Masuk

54 = 1550 menggambarkan Pas/1480
59 = 1550 menggambarkan Pas/980

1 = gentian terdedah
2 = 900um longgar tiub

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = tiada
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PL
S = Tentukan

PDF
980/1550 1480/1550 menapis WDM

Sopofiberand #39; WDM mikro-optik menggunakan teknologi lapisan Selaput nipis dan reka-bentuk proprietari logam fluks ikatan pembungkusan optik mikro.
Ia menyediakan sisipan yang rendah kehilangan, pengasingan saluran tinggi, sensitiviti suhu rendah dan jalan optik bebas epoksi.

PerformanceSpecifications

Parameter

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(dB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0.3

Pengasingan

ReflectChannel

andgt; 15

PassChannel

andgt; 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0.005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt; 0.1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt; 0.1

Directivity(dB)

andgt; 50

Returnloss(dB)

andgt; 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

OperatingTemperature))

-20~+80

StorageTemperature))

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


Panjang gelombang yang berkuat

FiberType

FiberLength

Di / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = tiada

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PL

S = Tentukan



Spesifikasi prestasi

Parameter

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

Julat panjang gelombang yang berkuat Band Pas (nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

Julat panjang gelombang yang berkuat Band 1 refleksi (nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

Julat panjang gelombang yang berkuat Band 2 refleksi (nm)

1540~1560

1480~1500

Kehilangan penyelitan (dB)

Mencerminkan saluran

≤0.6

Pas saluran

≤0.8

PAS Band Rippler (dB)

andlt; 0.3

Pengasingan

Mencerminkan saluran

andgt; 15

Pas saluran

andgt; 30

Sisipan kehilangan sensitiviti suhu (dB/℃)

andlt; 0.005

Polarisasi tanggungan kerugian (dB)

andlt; 0.1

Polarisasi mod penyebaran (ps)

andlt; 0.1

Saham (dB)

andgt; 50

Kembali kerugian (dB)

andgt; 50

Pengendalian kuasa maksimum (mW)

1000

Suhu operasi (℃)

-20~+80

Suhu simpanan (℃)

-40~+85

Pakej dimensi (mm)

Φ5.5x34 (L38 untuk tiub longgar 900um)

Spesifikasi boleh berubah tanpa notis.

Ke atas spesifikasi adalah untuk peranti tanpa penyambung.

Maklumat pesanan

MWDM

X

X

X

XX

Panjang gelombang yang berkuat

Jenis gentian

Panjang gentian

Penyambung Keluar/Masuk

4/35 = Pas 1490
1310andamp; 1550 mencerminkan
5/34 = Pas 1550
1310andamp; 1490 mencerminkan
34/5 = 1310andamp; 1490 Pas
1550 mencerminkan

1 = gentian terdedah
2 = 900um longgar tiub

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = tiada
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PL
S = Tentukan

PDF
1310/1490/1550nm penapis WDM


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm fiber optik penyambung mux demux modul untuk rangkaian perniagaan berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-wdm fiber optik penyambung mux demux modul untuk pengeluar rangkaian perniagaan, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop