Bidi SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet modul penghantar-terima

Bidi SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet modul penghantar-terima

1、Product Pengenalan: BIDI SFP SDHSONET adalah siri pelbagai kadar 2.67 Gb/s penghantar-terima modul mengintegrasikan elektronik optik

Function

Pengenalan 1、Product:BIDI SFP SDHSONET adalah mengintegrasikan pelbagai kadar siri 2.67 Gb/s penghantar-terima modul elektronik optik

BIDI SFP SDHSONET

Modul penghantar-terima 2.67 Gb/s BIDI kadar berbilang siri mengintegrasikan optik dan elektronik dalam bentuk kecil

FaktorBoleh pasang (SFP)pakej. Ianya Multisource Perjanjian (MSA) serasi dan direka bagi

operasi pada1310 nm dan 1550 nm. Walaupundioptimumkan untuk SKM-48/STM-16,Ia menyediakan pelbagai kadar

keupayaan dan bolehdigunakan dari SKM-3/STM-1(155 Mb/s) sehingga 2.7 Gb/s.Penghantar-terima SFP multiRate

menyediakan sebuah sepenuhnyaSONET OC-48berlandaskan antara muka antara lapisan photonic SONET/SDH dandalam

lapisan elektrik. Mikropemproses yangberasaskan modularReka bentuk melaksanakan semua ciri-ciri yang dinyatakan di dalam

MSA SFP serasi2-wire Digital siriDiagnostik pemantauan antara muka untuk Transceivers optik.

SKM-48 / STM-16 merupakan satu rangkaian garisan dengan penghantarankelajuan sehingga 2488.32 Mbit/s

(muatan: 2405.376 Mbit/s; overhed: 82.944 Mbit/s). SKM-3/STM-1 merupakan satu rangkaianselaras denganpenghantaran

kelajuan sehingga 155.52 Mbit/s (muatan: 148.608 Mbit/s; overhed: 6.912 Mbit/s,termasuk laluan overhed)

menggunakangentian optik. Bergantung kepada sistem SKM-3 ini juga dikenali sebagai STS-3(elektrik tahap) dan STM-1

(SDH).Modul ini akan jugadigunakan untuk permohonan Ethernet pantas. OC-12 atauSTM-4 adalah satu rangkaian garisan

dengan kelajuan penghantaran Mbit/s sehingga ke 622.08(muatan: 601.344 Mbit/s;overhed: 20.736 Mbit/s).

2、Product Parameter:BIDI SFP SDHSONET adalah mengintegrasikan pelbagai kadar siri 2.67 Gb/s penghantar-terima modul elektronik optik

1234
5678
9101112
13141516

3. ciri-ciri produk:BIDI SFP SDHSONET adalah mengintegrasikan pelbagai kadar siri 2.67 Gb/s penghantar-terima modul elektronik optik

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb/sbi-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, STM-4/OC12

· JA/ACCouplingaccordingtoMSA

· Tunggal + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85C, - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 penghantaran dan servis:BIDI SFP SDHSONET adalah mengintegrasikan pelbagai kadar siri 2.67 Gb/s penghantar-terima modul elektronik optik

1) membayar:

2 penghantaran:

3) servis:

5、 cadangan:BIDI SFP SDHSONET adalah mengintegrasikan pelbagai kadar siri 2.67 Gb/s penghantar-terima modul elektronik optik

1)SGMII SFP adalah pengenalan bersiri yang standard serasi dengan MSA SFP asas - 100 fx aplikasi Reka bentuk

2)100BASE-SX adalah versi Ethernet pantas melalui gentian optik

3)SFP 4G SFP 4 g adalah dengan menggunakan komunikasi optik fiber dan laser menerima fungsi hotplug bekalan kuasa.

4)DWDM SFP digunakan dengan sistem DWDM satu gentian dan fiber dwi DWDM sistem

5)CWDM SFP Khas CWDM SFP TX dan RX dengan panjang gelombang yang sama berkuat

6)Padat SFP CSFP ketat sedikit bentuk boleh dimasukkan ke dalam penghantar-terima CSFP

Description/kawalan
BIDI SFP + Transceivers adalah faktor bentuk kecil modul penghantar-terima. Ia direka dengan jelas untuk aplikasi komunikasi berkelajuan tinggi yang memerlukan kadar sehingga 10.7Gbps, yang ia direka untuk digunakan mestilah mematuhi SFF 8472 dan SFP + MSA. Modul data link up 10km atau 40km di gentian mod tunggal 9/125um. Output optik boleh dilumpuhkan oleh LVTTL yang logik input yang tinggi untuk melumpuhkan Tx. Kesalahan TX disediakan untuk menunjukkan bahawa kemerosotan laser. Kehilangan output isyarat (LOS) disediakan untuk menunjukkan kehilangan isyarat optik untuk masukan penerima atau status pautan dengan rakan.
Ciri-ciri
• Sehingga 10, 7Gbps Bi-arah Data link
• Mematuhi SFP + MSA dengan duplex PL penyambung
• 1270/1330nm DFB laser pemancar dan penerima PIN 1330/1270nm
Terbina dalam • digital fungsi diagnosis
• Mod tunggal PL Receptacle Bi-arah penghantar-terima
• Bekalan kuasa tunggal + 3.3V dan logik LVTTL
• EEPROM dengan fungsi ID bersiri
• Kes pengendalian Julat suhu:-5 ° C hingga 70 ° C
Aplikasi
• 10GBASE-BX di 10.3125 Gbps
• 10GBASE-BX di 9.953Gbps
• 1000 base-LX Ethernet

Maklumat pesanan

Bahagian No.

Data kadar

Jarak

Panjang gelombang yang berkuat

Kuasa keluaran (dBm)

Sensitiviti penerima (dBm)

DDMI

FBP-27339-10xD

10Gbps

10km

T1270 DFB R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10xD

10Gbps

10km

T1330 DFB R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10Gbps

40km

T1270 DFB R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10Gbps

40km

T1330 DFB R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
BIDI SFP + penghantar-terima

Pengenalan 1、Product:SFP 4G SFP 4 g adalah dengan menggunakan komunikasi optik fiber dan laser menerima fungsi hotplug bekalan kuasa.

Siri 4G BIDI adalah modul boleh pasang faktor bentuk kecil untuk 4 x / 2 x / 1 x 1000BASE-BX dan saluran gentian

Gigabit Ethernet fiber satu komunikasi. Dengan SFP 20-pin penyambung bagi membolehkan plag Panas

keupayaan Bahasa Melayu. Bahagian pemancar menggunakan laser kelas 1 patuh mengikut piawaian keselamatan antarabangsa

IEC 60825. Bahagian penerima menggunakan satu-preamplifier bersepadu pengesan (IDP) yang dipasang dalam satu optik

pengepala dan IC pasca penguat yang penghad.

2、Product Parameter:SFP 4G SFP 4 g adalah dengan menggunakan komunikasi optik fiber dan laser menerima fungsi hotplug bekalan kuasa.

1234
5678
9101112
13141516

3. ciri-ciri produk:SFP 4G SFP 4 g adalah dengan menggunakan komunikasi optik fiber dan laser menerima fungsi hotplug bekalan kuasa.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· JA/ACCouplingaccordingtoMSA

· Tunggal + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, 40to85CCaseOperationTemperatureRanges - 10to85Cor-

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 penghantaran dan servis:SFP 4G SFP 4 g adalah dengan menggunakan komunikasi optik fiber dan laser menerima fungsi hotplug bekalan kuasa.

1) membayar:

2 penghantaran:

3) servis:

5、 cadangan:SFP 4G SFP 4 g adalah dengan menggunakan komunikasi optik fiber dan laser menerima fungsi hotplug bekalan kuasa.

1)SGMII SFP adalah pengenalan bersiri yang standard serasi dengan MSA SFP asas - 100 fx aplikasi Reka bentuk

2)100BASE-SX adalah versi Ethernet pantas melalui gentian optik

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Padat SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Pengenalan 1、Product:100BASE-SX adalah versi Ethernet pantas melalui gentian optik

IEEE 802.3z standard termasuk 1000BASE-SX untuk penghantaran melalui gentian pelbagai mod, 1000BASE-LX

bagi penghantaran melalui gentian mod tunggal, 100BASE-FX adalah versi Ethernet pantas lebih serat optik. Ia

menggunakan satu talian 1300 nm berhampiran inframerah (NIR) lampu panjang gelombang yang berkuat dihantar melalui dua helai fiber optik, satu untuk

receive(RX) dan satu lagi untuk transmit(TX), 100BASE-SX adalah versi Ethernet pantas lebih serat optik.

Ia menggunakan dua helai pelbagai mod optik gentian untuk menerima dan menghantar. Eoptolink adalah hasil lengkap

Julat untuk FE dan GE transceivers fiber optik.

2、Product Parameter:100BASE-SX adalah versi Ethernet pantas melalui gentian optik

1234
5678
9101112
13141516

3. ciri-ciri produk:100BASE-SX adalah versi Ethernet pantas melalui gentian optik

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· Panas-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

4、 penghantaran dan servis:100BASE-SX adalah versi Ethernet pantas melalui gentian optik

1) membayar:

2 penghantaran:

3) servis:

5、 cadangan:100BASE-SX adalah versi Ethernet pantas melalui gentian optik

1)SGMII SFP adalah pengenalan bersiri yang standard serasi dengan MSA SFP asas - 100 fx aplikasi Reka bentuk

2)SFP 4G

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Padat SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· JA/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

Siri 4G BIDI adalah modul boleh pasang faktor bentuk kecil untuk 4 x / 2 x / 1 x serabut saluran dan 1000BASE-BX Gigabit Ethernet satu

komunikasi serat. Ia adalah dengan penyambung 20-pin SFP supaya panas pasang keupayaan. Bahagian pemancar menggunakan kelas 1

laser patuh menurut Antarabangsa IEC Standard Keselamatan 60825. Sectionuses penerima untuk pengesan bersepadu

preamplifier (IDP) dipasang dalam satu tajuk optik dan IC pasca penguat yang penghad.

Ciri-ciri

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· JA/ACCouplingaccordingtoMSA

· Tunggal + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, 40to85CCaseOperationTemperatureRanges - 10to85Cor-

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar daripada bidi sfp 4 g sfp 4 g 1 g 100 m xfp sfp sdhsonet modul penghantar-terima berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: bidi SFP 4g SFP 4 g 1g 100m xfp SFP sdhsonet modul penghantar-terima pengeluar kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop