Fixed-flange-UPC-fiber-optic-attenuator PL kabel

Fixed-flange-UPC-fiber-optic-attenuator PL kabel

Description/kawalan tetap Flange SC/UPC Fiber optik Attenuator 1 ~ Attenuators tetap pilihan 25dB akan digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang ditetapkan terlebih dahulu ditentukan.

Function

Description/kawalan
Tetap Flange SC/UPC Fiber optik Attenuator 1 ~ 25dB pilihan
Attenuators tetap digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang ditetapkan terlebih dahulu ditentukan.
Kami menawarkan PL, FC, SC, ST, MU tetap attenuator dengan tahap pelemahan hidrologi yang berbeza, dari 1dB untuk 25dB.
Ciri-ciri utama
Bellcore • berlandaskan
• Panjang gelombang yang berkuat bukan
• Daya tahan andamp; Struktur yang mudah dan boleh dipercayai
Spesifikasi
• Operasi panjang gelombang yang berkuat: SM: 1310nm, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Pulangan kerugian: lebih daripada 55dB (UPC)
• Ketepatan pelemahan hidrologi: +/-0.5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarisasi tanggungan kerugian: kurang 0.2dB
• Max. Kuasa masukan optik: 200mW
• Operasi pelbagai Temp:-40 ~ 80 ° C

Description/kawalan
Tetap Flange PL/UPC Fiber optik Attenuator 1 ~ 20dB pilihan
Attenuators tetap digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang ditetapkan terlebih dahulu ditentukan.
Kami menawarkan PL, FC, SC, ST, MU tetap attenuator dengan tahap pelemahan hidrologi yang berbeza, dari 1dB untuk 20dB.


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar kabel PL fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: PL Fixed-flange-UPC-fiber-optic-attenuator kabel pengeluar kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop