1550nm dipimpin Fiber optik Sambatan Fiber optik kord FTTHFTTX Pas mencerminkan harga WDM penapis FWDM 1310nm

1550nm dipimpin Fiber optik Sambatan Fiber optik kord FTTHFTTX Pas mencerminkan harga WDM penapis FWDM 1310nm

Pas FTTH/FTTx 1550nm renungilah 1310nm FWDM penapis WDM FTTX penapis WDM modul secara meluas digunakan dalam EDFA, penguat Raman

Function

Pas FTTH/FTTx 1550nm 1310nm FWDM penapis WDM mencerminkan

Modul FTTX penapis WDM digunakan secara meluas dalam EDFA, penguat Raman, WDM rangkaian dan peralatan gentian optik adalah berdasarkan teknologi penapis filem nipis (TFF). Peranti ini menggabungkan atau mengasingkan cahaya pada kepanjangan gelombang yang berbeza dalam pelbagai pelbagai panjang gelombang yang berkuat. Ia boleh mengembangkan keupayaan serat yang tunggal untuk mencapai komunikasi dwiarah, supaya digunakan secara meluas dalam pengembangan dan peningkatan rangkaian optik, atau memperkenalkan perniagaan menyeluruh baru dan sebagainya.

Sopofiberprovides berasaskan penapis panjang gelombang yang berkuat bahagian pensuisan peranti penapis (WDM) yang disesuaikan dengan kumpulan tertentu panjang gelombang yang berkuat permohonan khas anda. Seperti yang anda mungkin tahu, sistem GEPON sendiri mengamalkan 1310/1490, supaya isyarat CATV di sini dihantar lebih serat sama yang menggunakan 1550nm, dan FWDM adalah tempat di mana semua getand ini #39; s andquot; mixedandquot;.

Butir-butir perkara

Saluran Pas (penghantaran): saluran 1550nmReflection: 1310nmHigh pengasingan, kebolehpercayaan dan saluran isolationLow memasukkan kerugian dan reliabilityRoHS alam sekitar cemerlang Compliant

Jenis pakej

Keluli tiub pakej 250um terdedah gentian dan 900um fiber
ABS kotak fiber 900um, 2.0mm dan 3.0mm
Nota: 250um terdedah serat adalah terlalu finne perlu menarik bilik besar dengan penyambung

Lukisan mekanikal

Gambar Auntuk T13/R15, T14/R1315 T1415/R13 FTTX penapis WDM
Gambar Buntuk T15/R13, T13/R1415, T15/R1314 T1314/R15 FTTX penapis WDM

Permohonan

Maklumat pesanan

Item

Panjang gelombang yang berkuat

Jenis gentian

Jenis pakej

Penyambung

Panjang gentian

Penapis FTTX WDM

Kod

TX:Transmission panjang gelombang yang berkuat range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

tiub keluli

ABS Peti

Kaset LGX

1U rak gunung

Tiada seorang pun

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

PL/UPC

PL/APC

Lain-lain

1m
2m

RX: refleksi panjang gelombang yang berkuat range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar daripada serat diketuai Sambatan optik gentian saraf optik ftthfttx Pas 1550nm menggambarkan 1310nm fwdm harga wdm penapis yang berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: diketuai gentian optik menyambat gentian saraf optik ftthfttx Pas 1550nm menggambarkan 1310nm fwdm penapis wdm harga pengeluar, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO komunikasi optik Co, Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa industri Langkou Pak Dalang Street, daerah baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO komunikasi optik Co, Ltd
foottop