Bertanda-percuma-Ruang-isolator Opto Isolator Ethernet optik Isolator Tukar cip

Bertanda-percuma-Ruang-isolator Opto Isolator Ethernet optik Isolator Tukar cip

Mempunyai 1. pengasingan tinggi 2. Saiz yang kompak permohonan 1. Sumber cahaya optik penguat 2. Boleh Tala laser modul

Function

Ciri-ciri

1. HighIsolation

2. CompactSize

Aplikasi

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parameter

Spesifikasi

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/PL

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Panjang gelombang yang berkuat

FiberLength

Di / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = Customized

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = disesuaikan

1 = 1.0 m

2 = 1.5 m

3 = 2.0 m

X = disesuaikan

0 = tiada

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PL


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar daripada opto bertanda-percuma-Ruang-isolator isolator ethernet optik isolator Tukar cip berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: opto bertanda-percuma-Ruang-isolator isolator ethernet optik isolator Tukar cip pengeluar kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop