Rs232/rs485 Opto Isolator polarisasi-mengekalkan-optik-Isoltor

Rs232/rs485 Opto Isolator polarisasi-mengekalkan-optik-Isoltor

Polarisasi mengekalkan optik Isolator ciri-ciri: 1. pengasingan tinggi 2. selitan rendah 3. kehilangan pulangan yang tinggi 4. kepupusan tinggi nisbah kerugian

Function

PolarizationMaintainingOpticalIsolator

Ciri-ciri:

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. HighExtinctionRatio

5. OpticalPathEpoxyFree

Aplikasi:

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberOpticLinks

3. FiberOpticSystemsTesting

4. FiberOpticLANSystems

5. telekomunikasi

PerformanceSpecifications

Parameter

SingleStage

DualStage

OperatingWavelength(nm)

1310, 1480or1550

TypicalIsolation(dB)

40

58

MinimumIsolation(dB)

≥30

≥46

TypicalInsertionLoss(dB)

0.4

0.6

MaximumInsertionLoss(dB)

≤0.6

≤0.8

MinimumReturnLoss(In/out)(dB)

55/50

55/50

Min.ExtinctionRatio(dB)

20~23

Bandwidth(NM)

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10~+75

StorageTemperature(℃)

-40~+85

FiberType

250umor400umPMFiber

FiberLength(Min.)

1.0metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL35(50mmincludingrubberboots)

PowerHanding(mW)

500

* Theabovespecificationsarefordevicewithoutconnectors.

** Fordevicewithconnectors, insertionlosswillbe0.3dBhigher, RLwillbe5dBlowerandERwillbe2dBlower.

OrderingInformation

XXXX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Panjang gelombang yang berkuat

Gred

PigtailStyle

FiberLength

Pakej

Di / OutConnector

PMIS = SingleStage

PMID = DualStage

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = Barefiber

2 = 900umJacket

1 = 0.75 m

2 = 1.0 m

3 = 1.5 m

S = CustomLength

A = 5.5 X 34

B = lain-lain

0 = tiada

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PL



Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar daripada opto rs232/rs485 isolator polarisasi-mengekalkan-optik-isoltor berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: opto rs232/rs485 pengeluar polarisasi-mengekalkan-optik-isoltor isolator, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO komunikasi optik Co, Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa industri Langkou Pak Dalang Street, daerah baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO komunikasi optik Co, Ltd
foottop