Rs232 ke Rs 232 Isolator Opto Rs485 polarisasi-tendangbalas-optik-isolator diasingkan Rs 232

Rs232 ke Rs 232 Isolator Opto Rs485 polarisasi-tendangbalas-optik-isolator diasingkan Rs 232

Polarisasi tendangbalas optik Isolator ciri ● pengasingan tinggi ● selitan rendah kehilangan ● kehilangan pulangan tinggi ● polarisasi rendah sensitiviti aplikasi

Function

PolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Ciri-ciri

●HighIsolation

●LowInsertionLoss

●HighReturnLoss

●LowPolarizationSensitivity

Aplikasi

●FiberopticAmplifiers

●CATVFiberopticLinks

●FiberopticSystemsTesting

●FiberopticLANSystems

●Telecommunications

PerformanceSpecifications

(Standard) SingleStage

Parameter

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

40

40

MinimumIsolation(dB)

30

28

TypicalInsertionLoss(dB)

0.35

0.45

MaximumInsertionLoss(dB)

0.5

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(dB)

≦0.05

≦0.1

PMD(dB)

0.2(0.05availableuponrequest)

Bandwidth(NM)

-15to + 15

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40to + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

(Standard) DualStage

Parameter

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

56

50

MinimumIsolation(dB)

45

42

TypicalInsertionLoss(dB)

0.5

0.5

MaximumInsertionLoss(dB)

0.7

0.8

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(dB)

≦0.05

≦0.1

PMD(dB)

0.05

Bandwidth(NM)

-30to + 30

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40to + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Panjang gelombang yang berkuat

Gred

PigtailStyle

FiberLength

Pakej

Di / OutConnector

ADALAH = Singlestage

ID = Dualstage

13 = 1310nm

4 = 1480nm

5 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

A = GradeA

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1.5 m

3 = 2.0 m

4 = Customlength

B = Btype

0 = tiada

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PL



Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar daripada rs232 ke rs 232 isolator opto rs485 polarisasi-tendangbalas-optik-isolator terpencil rs 232 berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: rs232 kepada rs 232 isolator opto rs485 rs terpencil polarisasi-tendangbalas-optik-isolator 232 pengilang, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO komunikasi optik Co, Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa industri Langkou Pak Dalang Street, daerah baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO komunikasi optik Co, Ltd
foottop