Couplers tingkap dua mod tunggal dan Multimode 1 x 2, 2 x 2 digabungkan untuk kehilangan serat optik PL Couplers

Couplers tingkap dua mod tunggal dan Multimode 1 x 2, 2 x 2 digabungkan untuk kehilangan serat optik PL Couplers

Ciri-ciri rendah lebihan kerugian Pelbagai gandingan nisbah Saiz yang kompak aplikasi Telekomunikasi jarak jauh

Function

Ciri-ciri

Kehilangan lebihan rendah

Pelbagai gandingan nisbah

Saiz yang kompak

Aplikasi

Telekomunikasi jarak jauh

Andamp sistem CATV; Pengesan Fiberoptic

Rangkaian kawasan tempatan

Spesifikasi prestasi


Parameter

Spesifikasi

Gandingan nisbah50/50%
Konfigurasi Port1 x 2 atau 2 x 2
Saham≥ 55dB
Suhu operasi-20 +75 ° c (-40 hingga +85 ° C disediakan atas permintaan)
Suhu simpanan-40 +85 ° c
Jenis gentianCorning singlemode SMF-28, DS serat atau flexcore
Serat bertanda panjang1m
Pakej dimensi (mm)Pakej M, N, A, B, C


Maklumat pesanan


T

T
TTTTTTTTTTTT
Jenis
Gred
Panjang gelombang yang berkuat
Gandingan nisbah atau pelemahan hidrologi (dB)
Port
Pakej
Gaya bertanda
Jenis gentian
Penyambung Keluar/Masuk

S= Coupler Singlemode Standard
W= Beberapa Wideband Singlemode

S =Khas
P
= Gred P
A= Gred

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 x 2
0202= 2 x 2
M= Pakej M
N= Pakej N
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um gentian terdedah
2= 900um jaket
3= 3mm kabel

0= SMF-28
D= Serat DS
S= Istimewa

0= Tiada
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= PL/UPC
7= PL/APC
X= Istimewa


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar couplers tetingkap dual mod tunggal dan multimode 1 x 2, 2 x 2 dilenturkan gentian optik PL couplers kehilangan berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: couplers tingkap dua mod tunggal dan multimode 1 x 2, 2 x 2 menggabungkan gentian optik PL couplers kerugian pengeluar, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop